در تاریخ 1394/11/24 جناب آقای دکتر پورسیدآقایی مدیرعامل راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران از پروژه "نصب سوزن با تراورس بتنی به همراه جوشکاری درز ریل و عایق‌کاری سوزن‌های محور تهران- مشهد" و همچنین تجهیزات شرکت ریل صنعت کاران به ویژه ماشین تعویض تراورس این شرکت در ایستگاه یاتری بازدید کردند.

در این بازدید، آقای مهندس رشیدی مدیر کل خط و سازه‌های فنی، آقای مهندس شاکری مدیر کل راه‌آهن تهران، آقای مهندس عنبرانی مدیر کل راه‌آهن شمالشرق و همچنین  نماینده محترم مجلس شهر سمنان حضور داشتند.

درباره ما

شرکت خدمات فنی مهندسی ریل صنعت کاران از سال 1387 با بهره گیری از باسابقه ترین مدیران و مجرب ترین کارشناسان راه آهن جمهوری اسلامی ایران در زمینه روسازی خطوط و ناوگان ریلی فعالیت خود را آغاز نموده است.فعالیت های این شرکت در سه حوزه اصلی پیمانکاری، بازرگانی و تولیدی است. این شرکت تصمیم دارد تا با تکیه بر دانش مدیران، تخصص پرسنل فنی و تلاش مستمر کارمندان خود و همچنین انتقال دانش فنی روز از شرکت های معتبر ریلی دنیا گام های ارزشمندی را در مسیر اهداف عالی صنعت حمل و نقل ریلی کشور بردارد.این شرکت در تاریخ 1399/9/9 موفق به اخذ تاییدیه دانش بنیان به شماره 11/51158 از سوی معاونت محترم علمی و فناوری ریاست جمهوری در زمینه تولید کیت جوشکاری ترمیت شده است.

ارتباط با ما

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان ستارخان، چهارراه خسرو، کوچه شهید کریمی، پلاک1، واحد11,10، کدپستی:۴۳۶8۵-۱۴۵۳۷

تلفن:   ۴۰-۴۴۲۹۸۴۳۹ (۰۲۱)             

فکس:         ۴۴۲۷۱۷۶۱ (۰۲۱)

ایمیل:    info@railsk.com       eng@railsk.com